Badanie sprawozdań finansowych

Zakres usługi

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy-Audyt Sp. z o.o.  specjalizuje się w świadczeniu usług badań zarówno jednostkowych, jak i skonsolidowanych sprawozdań finansowych. Badanie sprawozdań finansowych może zostać zrealizowane zarówno na rzecz podmiotów, które są zobligowane do jego wykonania na podstawie obowiązujących norm prawnych, jak również przedsiębiorstw zainteresowanych obiektywną weryfikacją stanu finansów.

Zespoły ekspertów

Audyty realizują doświadczeni biegli rewidenci oraz ich asystenci i aplikanci – zespoły wyspecjalizowane w określonych branżach. Do dyspozycji Klientów są również specjaliści Grupy ISP: prawnicy, finansiści, księgowi, kadrowcy i doradcy podatkowi.

Doświadczenie

Od ponad 22 lat Grupa ISP zajmuje pierwsze miejsca w Polsce wśród największych firm Doradztwa Podatkowego w Rankingach organizowanych przez Gazetę Prawną oraz Rzeczpospolitą, klasyfikując się tym samym w czołówce liderów doradztwa podatkowego. W zestawieniu firm audytorskich dziennika Rzeczpospolita ISP- Audyt awansował aż o 9 pozycji w stosunku do roku ubiegłego.

Schemat działania

Stosujemy metody oparte na analizie i ocenie funkcjonowania systemu kontroli wewnętrznej oraz na przeprowadzaniu testów. Nasze techniki kontroli wypracowane zostały na podstawie sprawdzonych schematów postępowania i bogatego doświadczenia zawodowego biegłych rewidentów ISP-Audyt, zdobywanego w międzynarodowych korporacjach, sektorze publicznym oraz konsultingu. Nasz klient ma pewność, że audyt sprawozdania finansowego zostanie przeprowadzony rzetelnie, a jego wynik pozwoli na zoptymalizowanie działań biznesowych.

Inne usługi

W swoim blisko 22-letnim doświadczeniu ISP-Audyt, poza działalnością związaną z audytami finansowymi, zapewnia kompleksową usługę finansowo-księgową oraz kadrowo-płacową.

W celu otrzymania oferty wraz z ceną wybranej przez Państwa usługi

prosimy o wypełnienie karty informacyjnej i przesłanie jej e-mailem (badania jednostkowe lub/i skonsollidowane).

Dział Marketingu

Magdalena Mikorska

Manager ds. marketingu

i administracji / Kierownik Biura Zarządu

22 517 30 70 w. 240 / 507 418 728

magdalena.mikorska@isp-modzelewski.pl

Badanie sprawozdań finansowych

Maria Wiencek
Biegły Rewident

nr dyplomu 10370

22 517 30 70 w. 203 / 504 403 028

maria.wiencek@isp-modzelewski.pl

Badanie sprawozdań finansowych

– sprawy merytoryczne

Stanisław Michrowski
Wiceprezes Zarządu / Biegły Rewident

nr dyplomu 10257

(22) 517 30 70 / 602 708 707

stanislaw.michrowski@isp-modzelewski.pl

Naszą pasją jest praca,

dlatego osiągamy sukcesy wspólnie z Państwem.

Zapraszamy do współpracy.