Audyt Finansowy

 

 badanie_spraw_finansow1    przeglady_ograniczone1
   uslugi_poswiadczajace1  opracowanie_polityki_rachunkowosci1
 ekspertyzy_analizy_ekonomiczne1  audyt_zewn_srod_na_nauke1

 

Audyt Finansowy WarszawaJesteśmy podmiotem wyspecjalizowanym w świadczeniu usług badania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych, polskich podmiotów gospodarczych, jak również podmiotów należących do międzynarodowych grup kapitałowych, sporządzonych zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami rachunkowości.

Audyt finansowy, który przeprowadzamy, realizowany jest przez wykwalifikowany zespół doświadczonych ekspertów, wśród których znajdują się biegli rewidenci oraz ich asystenci. Ich obecność oraz uczestnictwo w badaniu jest dla nas standardem, dzięki któremu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość realizowanego audytu finansowego.

Naszymi klientami są podmioty produkcyjne, handlowe oraz podmioty świadczące usługi różnego rodzaju, w tym także jednostki zainteresowania publicznego (podmioty notowane na giełdzie, podmioty świadczące usługi finansowe).

Dokonując badania stosujemy metody badania oparte na analizie i ocenie funkcjonowania systemu kontroli wewnętrznej oraz na przeprowadzaniu testów. Nasze techniki badania wypracowane zostały na podstawie sprawdzonych schematów, a przede wszystkim bogatych doświadczeń naszych biegłych rewidentów, zdobytych w międzynarodowych korporacjach. Klientom zapewniamy bezpośredni kontakt z biegłym rewidentem, który jest odpowiedzialny za realizowany projekt.

Co nas wyróżnia spośród innych firm:

  • dwie dekady doświadczenia,
  • czołowa pozycja na rynku wśród polskich firm audytorskich,
  • stabilna kadra,
  • doradztwo podatkowe przez cały okres trwania umowy na dodatkowe życzenie klienta,
  • szeroki zakres usług poświadczających,
  • pakiet usług dodatkowych, w cenie za badanie sprawozdania finansowego, mający na celu doskonalenie zawodowe własnych służb finansowo-księgowych.

 

W celu  opracowania dedykowanej Państwu oferty wraz z ceną wybranej usługi prosimy o kontakt telefoniczny, fax , e-mail oraz przesłanie wypełnionej karty informacyjnej:

 Formularz_Badanie skonsolidowane (*pdf)

Formularz_Badanie sprawozdania (*pdf)


Sprawdź: GRUPA Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy

ispaudyt
isp
kancelprawna
misp1

 

skarbiec
biblio
serwisdor