Biuro rachunkowe

Oferujemy więcej, niż usługi księgowe

Celem biura rachunkowego ISP-Audyt jest wspieranie działań księgowych małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w zakresie czynności księgowych do których zobowiązany jest przedsiębiorca.

Każdorazowo rozmawiamy na temat potrzeb klienta i jego firmy oraz indywidualnej sytuacji księgowo-rachunkowej, omawiamy dotychczasowe doświadczenia i rozwiązania stosowane w firmie, które mają wpływ na współpracę z nami. Elementem doradztwa jest wybranie najlepszego i najbardziej kompleksowego rozwiązania w zależności od potrzeb oraz oczekiwań, a także bieżącej sytuacji rachunkowo-księgowej i kadrowej firmy klienta.

ISP-A pomaga także w rejestracji przedsiębiorstw, wypełnianiu deklaracji, wspiera w zakresach podatkowych i rozliczeniach wszelkich działań księgowych na podstawie Ustawy o rachunkowości.

Powierzając nam obsługę księgowości klienci mogą skoncentrować się na prowadzeniu działalności i rozwoju firmy a my ponosimy odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie działu.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Usługa skierowana do wszystkich przedsiębiorców, którzy na mocy obowiązujących przepisów prawa są zobowiązani do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Oferujemy ich pełne prowadzenie. Usługa dostępna jako usługa odrębna lub w ramach kompleksowej obsługi księgowej przedsiębiorstwa.

Oprócz obsługi Biura rachunkowego możliwe jest szerokie doradztwo, jak poniżej:

Czeka na Ciebie zespół ekspertów:

  • 28 doradców podatkowych
  • 15 biegłych rewidentów
  • 26 księgowych
  • radcowie prawni

Decydując się na prowadzenie księgowości w naszym Biurze rachunkowym oprócz specjalistów z dziedziny księgowości do Państwa dyspozycji pozostaje zespół całej Grupy oferując ekspercką wiedzę i doświadczenie. Każdorazowo firmą opiekuje się dedykowany jej sprawom zespół.

Ogólnopolski zasięg

Grupa ISP należy dziś do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się grup doradczych w Polsce. Należymy do grona doradców docenionych przez firmy notowane na giełdzie, spółki akcyjne, spółki prawa handlowego i przedsiębiorstwa oraz jednostki państwowe jak również ekspertów z rynku.

Zapraszamy Państwa do naszych biur w:

  • Warszawie
  • Poznaniu
  • Krakowie
  • Katowicach

Profesjonalna i kompleksowa obsługa

W celu otrzymania oferty wraz z ceną wybranej przez Państwa usługi prosimy o wypełnienie  karty informacyjnej i przesłanie jej e-mailem

Dział Marketingu

Magdalena Mikorska
Manager ds. marketingu
i administracji / Kierownik Biura Zarządu

22 517 30 70 w. 240


507 418 723

magdalena.mikorska@isp-modzelewski.pl

Departament Obsługi Finansowo-Księgowej

Urszula Miedzińska
Kierownictwo Departamentu
Certyfikat Księgowy nr 34886/2009

22 517 30 70

504 403 087

urszula.miedzinska@isp-modzelewski.pl

Naszą pasją jest praca,

dlatego osiągamy sukcesy wspólnie z Państwem.

Zapraszamy do współpracy.