OUTSOURCING KSIĘGOWOŚCI - OFERUJEMY WIĘCEJ NIŻ USŁUGI KSIĘGOWE

PROFESJONALNY OUTSOURCING FINANSOWY – ISP-Audyt

Dla wielu przedsiębiorstw prowadzenie księgowości realizowanie pełnej obsługi kadrowo-płacowej jest dodatkowym i czasochłonnym zadaniem wymagającym stałego zaangażowania, merytorycznego przygotowania oraz dyspozycyjności zasobów wewnętrznych. Zlecenie outsourcingu księgowości naszej firmie pozwoli Państwu skoncentrować się na najistotniejszych zadaniach biznesowych, podniesie efektywność organizacji i odciąży Państwa pracowników w pełni przenosząc odpowiedzialność za działania księgowe i kadrowe na naszych specjalistów. W ramach obsługi związanej z prowadzeniem księgowości nasi pracownicy podejmą się bieżącego prowadzenia ksiąg rachunkowych Państwa firmy (zgodnie z treścią obowiązujących ustaw i aktów prawnych) oraz całościowej obsługi kadrowo-płacowej


PROWADZENIE KSIĘGOWOŚCI – OFERTA EKSPERCKA

Kompleksowy outsourcing księgowy oznacza odciążenie danego przedsiębiorstwa z zadań związanych z obsługą finansową, kadrową i płacową. Doradzamy Państwu w zakresie wyliczania wynagrodzeń, sprawozdawczości w zakresie podatkowo-rachunkowej, przygotowujemy raporty w oparciu o standardy obowiązujące w danej organizacji. To możliwość pełnej koncentracji na celach prowadzonej działalności gospodarczej, oszczędność czasu, a przede wszystkim gwarancja powierzenia zagadnień z zakresu finansów, rachunkowości, podatków oraz prawa zespołowi specjalistów, działających pod kierunkiem prof. dra hab. Witolda Modzelewskiego. Tak szeroka obsługa księgowa pozwala nam dynamicznie reagować na potrzeby danego przedsiębiorstwa oraz minimalizować ryzyko zaistnienia błędu czy przeoczenia w obrębie dokumentacji finansowej, a księgowej w Państwa firmie pozwala skoncentrować się na najważniejszych działaniach

Usługi
Księgowo-Płacowe

zobacz ->

Doradztwo Podatkowe

zobacz ->

Badanie Sprawozdań
Finansowych

zobacz ->
proksiag proksiagprzye nadzornad2 orga
OFERUJEMY :
√ PROWADZENIE KSIĄG RACHUNKOWYCH
√ PROWADZENIE PKPiR
√ PROWADZENIE SRAW KADROWO-PŁACOWYCH
√ SPORZĄDZANIE RAPORTÓW ZARZĄDCZYCH, ANALIZ I SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH
√ REPREZENTOWANIE KLIENTÓW W KONTAKTACH PRZED ORGANAMI PODATKOWYMI (SKARBOWYMI)
√ ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW
Ponad 20 lat na rynku w Polsce pozwoliło nam na osiągnięcie stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Grupy podmiotów, czego dowodem są liczne wyróżnienia.
isp-logos budujemy zaufanie w podatkach ispa-logos budujemy zaufanie w księgowości
misp-logos budujemy zaufanie w finansach kancelaria-logos budujemy zaufanie w doradztwie prawnym

Nasza Pozycja

ZATRUDNIAMY ŁĄCZNIE 145 OSÓB,

w tym zespoły Samodzielnych Księgowych oraz Asystentów pod nadzorem Głównego Księgowego przy wsparciu ekspertów :

doradców podatkowych
konsultantów podatkowych
radców prawnych
biegłych rewidentów
        adwokatów         

Organizacja pracy zespołu księgowego:

Księgi rachunkowe oraz podatkowe księgi przychodów i rozchodów prowadzone są przez zespoły doświadczonych, wyspecjalizowanych w określonych branżach samodzielnych księgowych, posiadających certyfikat Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów oraz ich asystentów, specjalnie oddelegowanych do realizacji zlecenia (stałe zespoły robocze).

organizacja

Kontrahenci Grupy ISP


1132306021_certyfikat_cikEksperci i specjaliści najwyższej klasy w Biurach Rachunkowych Grupy ISP,  na terenie całego kraju , w ramach bieżącej współpracy z Kontrahentami pomagają  w rozwiązywaniu zawiłych i nieszablonowych problemów, wykorzystując ogólnopolską sieć współpracowników , koordynowaną przez Oddziały w:

W celu uzyskania informacji na temat kosztów obsługi Państwa Firmy prosimy o kontakt z właściwym oddziałem.
Aby otrzymać ofertę wraz z ceną wybranej przez Państwa usługi prosimy o wypełnienie poniższej karty informacyjnej i przesłanie jej faxem lub e-mailem.

Karta informacyjna


Sprawdź: GRUPA Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy

ispaudyt
isp
kancelprawna
misp1
skarbiec
biblio
serwisdor