OUTSOURCING KSIĘGOWOŚCI - OFERUJEMY WIĘCEJ NIŻ USŁUGI KSIĘGOWE

Profesjonalny outsourcing finansowy – ISP-Audyt

Dla wielu przedsiębiorstw prowadzenie księgowości, a wraz z nią realizowanie pełnej obsługi kadrowo-płacowej, jest dodatkowym zadaniem wymagającym stałego zaangażowania, merytorycznego przygotowania oraz dyspozycyjności. Pozostawienie tego zadania ekspertom ISP-Audyt pozwoli Państwu skupić się na najistotniejszych zadaniach biznesowych. W ramach obsługi związanej z prowadzeniem księgowości nasi pracownicy podejmą się bieżącego prowadzenia ksiąg rachunkowych Państwa firmy (zgodnie z treścią obowiązujących ustaw i aktów prawnych) oraz całościowej obsługi kadrowo-płacowej.


PROWADZENIE KSIĘGOWOŚCI ISP-Audyt – OFERTA EKSPERCKA

Kompleksowy outsourcing finansowy ISP-Audyt oznacza odciążenie danego przedsiębiorstwa z zadań związanych z obsługą finansową, kadrową i płacową. To możliwość pełnej koncentracji na celach prowadzonej działalności gospodarczej, oszczędność czasu, a przede wszystkim gwarancja powierzenia zagadnień z zakresu finansów, rachunkowości, podatków oraz prawa zespołowi specjalistów, działających pod kierunkiem prof. dra hab. Witolda Modzelewskiego. Tak szeroka obsługa księgowa pozwala nam dynamicznie reagować na potrzeby danego przedsiębiorstwa oraz minimalizować ryzyko zaistnienia nawet najmniejszego błędu czy przeoczenia w obrębie dokumentacji finansowej.

Usługi
Księgowo-Płacowe

zobacz ->

Doradztwo Podatkowe

zobacz ->

Badanie Sprawozdań
Finansowych

zobacz ->
proksiag proksiagprzye nadzornad2 orga

 

OFERUJEMY :
√ PROWADZENIE KSIĄG RACHUNKOWYCH
√ PROWADZENIE PODATKOWEJ KSIĘGI PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW
√ USŁUGI KADROWO-PŁACOWE
√ DORADZTWO PODATKOWE
√ BADANIE SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH
√ USŁUGI PRAWNE

 

Ponad 20 lat na rynku w Polsce pozwoliło nam na osiągnięcie stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Grupy podmiotów, czego dowodem są liczne wyróżnienia.

 

isp-logos
budujemy zaufanie w podatkach
ispa-logos
budujemy zaufanie w księgowości
misp-logos
budujemy zaufanie w finansach
kancelaria-logos
budujemy zaufanie w doradztwie prawnym

 

Nasza Pozycja

ZATRUDNIAMY ŁĄCZNIE 145 OSÓB,

w tym zespoły Samodzielnych Księgowych oraz Asystentów pod nadzorem Głównego Księgowego przy wsparciu ekspertów :

doradców podatkowych
konsultantów podatkowych
radców prawnych
biegłych rewidentów
        adwokatów         

 

 

Organizacja pracy zespołu księgowego:

Księgi rachunkowe oraz podatkowe księgi przychodów i rozchodów prowadzone są przez zespoły doświadczonych, wyspecjalizowanych w określonych branżach samodzielnych księgowych, posiadających certyfikat Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów oraz ich asystentów, specjalnie oddelegowanych do realizacji zlecenia (stałe zespoły robocze).

organizacja

 

Kontrahenci Grupy ISP


1132306021_certyfikat_cikEksperci i specjaliści najwyższej klasy w Biurach Rachunkowych Grupy ISP,  na terenie całego kraju , w ramach bieżącej współpracy z Kontrahentami pomagają  w rozwiązywaniu zawiłych i nieszablonowych problemów, wykorzystując ogólnopolską sieć współpracowników , koordynowaną przez Oddziały w:

W celu uzyskania informacji na temat kosztów obsługi Państwa Firmy prosimy o kontakt z właściwym oddziałem.
Aby otrzymać ofertę wraz z ceną wybranej przez Państwa usługi prosimy o wypełnienie poniższej karty informacyjnej i przesłanie jej faxem lub e-mailem.

Karta informacyjna

 


ispaudyt
isp
kancelprawna
misp1

 

skarbiec
biblio
serwisdor