Outsourcing księgowości - więcej niż usługi księgowe

PROFESJONALNY OUTSOURCING FINANSOWY – ISP-Audyt

Dla wielu przedsiębiorstw prowadzenie księgowości oraz realizowanie pełnej obsługi kadrowo-płacowej jest dodatkowym i czasochłonnym zadaniem wymagającym stałego zaangażowania, merytorycznego przygotowania oraz dyspozycyjności zasobów wewnętrznych. Księgowość zlecona naszej firmie w ramach outsourcingu usług pozwoli Państwu skoncentrować się na najistotniejszych zadaniach biznesowych. Podniesie również efektywność organizacji i odciąży Państwa pracowników, w pełni przenosząc odpowiedzialność za obsługę finansową czy kadrową na naszych specjalistów. Nasze usługi księgowe obejmują takie działania, jak: prowadzenie rachunkowości Państwa firmy (zgodnie z treścią obowiązujących ustaw i aktów prawnych) oraz całościowej obsługi kadrowo-płacowej.


PROWADZENIE RACHUNKOWOŚCI – USŁUGI EKSPERTÓW

Kompleksowy outsourcing księgowości oznacza odciążenie przedsiębiorstwa z zadań związanych z obsługą finansową, kadrową i płacową. Doradzamy Państwu w zakresie wyliczania wynagrodzeń, sprawozdawczości podatkowo-rachunkowej oraz przygotowujemy raporty w oparciu o standardy obowiązujące w danej organizacji. Realizowany przez nas outsourcing to możliwość pełnej koncentracji na celach prowadzonej działalności gospodarczej, oszczędność czasu, a przede wszystkim gwarancja powierzenia zagadnień z zakresu finansów, rachunkowości, podatków oraz prawa zespołowi specjalistów, działających pod kierunkiem prof. dra hab. Witolda Modzelewskiego. Tak szeroki zakres usług pozwala nam dynamicznie reagować na potrzeby danego przedsiębiorstwa oraz minimalizować ryzyko zaistnienia błędu czy przeoczenia w obrębie dokumentacji finansowej. Pracownikom odpowiedzialnym za rachunkowość w Państwa firmie pozwala zaś skoncentrować się na najważniejszych działaniach.

Usługi
Księgowo-Płacowe

zobacz ->

Doradztwo Podatkowe

zobacz ->

Badanie Sprawozdań
Finansowych

zobacz ->
proksiag proksiagprzye nadzornad2 orga
OFERUJEMY :
√ PROWADZENIE KSIĄG RACHUNKOWYCH
√ PROWADZENIE PKPiR
√ PROWADZENIE SRAW KADROWO-PŁACOWYCH
√ SPORZĄDZANIE RAPORTÓW ZARZĄDCZYCH, ANALIZ I SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH
√ REPREZENTOWANIE KLIENTÓW W KONTAKTACH PRZED ORGANAMI PODATKOWYMI (SKARBOWYMI)
√ ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW
Ponad 20 lat na rynku w Polsce pozwoliło nam na osiągnięcie stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Grupy podmiotów, czego dowodem są liczne wyróżnienia.
isp-logos budujemy zaufanie w podatkach ispa-logos budujemy zaufanie w księgowości
misp-logos budujemy zaufanie w finansach kancelaria-logos budujemy zaufanie w doradztwie prawnym

Nasza Pozycja

ZATRUDNIAMY ŁĄCZNIE 145 OSÓB,

w tym zespoły Samodzielnych Księgowych oraz Asystentów pod nadzorem Głównego Księgowego przy wsparciu ekspertów :

outsourcing1

doradców podatkowych
konsultantów podatkowych
radców prawnych
biegłych rewidentów
        adwokatów         

Organizacja pracy zespołu księgowego:

Księgi rachunkowe oraz podatkowe księgi przychodów i rozchodów prowadzone są przez zespoły doświadczonych, wyspecjalizowanych w określonych branżach samodzielnych księgowych, posiadających certyfikat Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów oraz ich asystentów, specjalnie oddelegowanych do realizacji zlecenia (stałe zespoły robocze).

organizacja

Kontrahenci Grupy ISP


1132306021_certyfikat_cikEksperci i specjaliści najwyższej klasy w Biurach Rachunkowych Grupy ISP,  na terenie całego kraju , w ramach bieżącej współpracy z Kontrahentami pomagają  w rozwiązywaniu zawiłych i nieszablonowych problemów, wykorzystując ogólnopolską sieć współpracowników , koordynowaną przez Oddziały w:

W celu uzyskania informacji na temat kosztów obsługi Państwa Firmy prosimy o kontakt z właściwym oddziałem.
Aby otrzymać ofertę wraz z ceną wybranej przez Państwa usługi prosimy o wypełnienie poniższej karty informacyjnej i przesłanie jej faxem lub e-mailem.

Karta informacyjna


Sprawdź: GRUPA Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy

ispaudyt
isp
kancelprawna
misp1
skarbiec
biblio
serwisdor