Dlaczego my?

Dlaczego Instytut Studiów Podatkowych jest znany i doceniany za najlepsze audyty?
W każdym roku zlecanych są tysiące usług badania sprawozdań finansowych. Kierownictwo każdej firmy musi mieć pewność, że w kolejny rok wchodzi z czystym bilansem otwarcia, a prezentowane wyniki są wiarygodne i wolne od istotnych zniekształceń.
ISP-Audyt Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. wypełnia wszystkie kryteria ustawowe, wykonuje swoją pracę według standardów międzynarodowych, dysponuje elitą fachowców. Oczywiście każda firma audytorska może tak powiedzieć. Są jednak pewne „ale”. Oto one:

  • w trakcie badania każdy klient ma pewność, że biegłego rewidenta spotka w trakcie badania, a nie tylko pierwszego i ostatniego dnia na tzw. uściśnięcie ręki;
  • biegły rewident jest cały czas wspierany przez doradców podatkowych i prawników, którzy zdobyli uznanie w ogólnokrajowych rankingach.

 

Co jesteśmy w stanie zrobić najlepiej?
Nasze prace koncentrują się wokół rozpoznanych ryzyk. Mogą one dotyczyć procesów i procedur kontroli wewnętrznej, systemów informatycznych, płynności finansowej, zagadnień prawnych czy kwestii podatkowych, ale również szeroko rozumianego „compliance”.
Renoma Instytutu Studiów Podatkowych sprawia, że z naszych usług korzystają wszystkie branże – zarówna produkcyjna jak i usługowa. Jesteśmy w stanie sprawnie dotrzeć w dowolne miejsce w Polsce.
Na hasło „Modzelewski” wszyscy nas kojarzą z podatkami. Ale należy dodać, że robimy również audyty projektów unijnych, przeglądy systemów kontroli, pogłębione analizy prawne i finansowe. Nie stanowią dla nas tajemnicy zarówno ceny transferowe, przekształcenia spółek, ich wycena, analiza procesów i procedur. Jedno jest ważne! Nie piszemy raportów na półkę. Na pożegnanie nasz klient zawsze jest przekonany, że za otrzymaną pracę otrzymuje wartość dodaną.
Dodać należy jeszcze jedno ważne słowo „balance” (nie mylić z bilansem). Chodzi o balance pomiędzy ceną a wartością świadczonych usług. Jest on u nas wyjątkowy. Chcemy przez to powiedzieć, że zakres naszych prac nie różni się zasadniczo od tego, co oferuje tzw. „wielka czwórka”, mówimy tym samym językiem, ale – jak to się mówi w niektórych reklamach – u nich „cena netto, to u nas cena brutto”.

 
Z czego jeszcze jesteśmy znani?
Tak, jak nie każdy wie, że pszczelarz dostarcza nie tylko miód, ale również wosk, tak i spektrum naszych działań jest bardzo szerokie. Szczycimy się tym, że obsługujemy również renomowanych klientów w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, kadr i płac. Robimy to – jak przystało na XXI wiek – w oparciu o ultranowoczesną platformę B-B.  Stojące w tle systemy informatyczne, jak Enova, Symfonia czy Comarch Optima są w stanie nie tylko sprawnie przerobić duże zbiory danych, ale – co najważniejsze – każdy klient ma w nie wgląd o dowolnej porze dnia i nocy. No i oczywiście może poprzez cyfry szybko spojrzeć na swoją firmę i spokojnie się „oprzeć na naszym pulpicie”, w którym jest wszystko co potrzebne, żeby zarządzać dokumentami, finansami i ludźmi.
Prowadzimy pełne księgi handlowe, ale nie odprawiamy z kwitkiem firmy, która jest na książce przychodów i rozchodów.

 
Masz jeszcze wątpliwość dlaczego warto współpracować z ISP?
Jeżeli tak, zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną pod numerem telefonu: 504403041.

Proszę nie zwracać się do mnie per Prezes, per Biegły Rewident, per Doktor. Wystarczy podać hasło „Czy dodzwoniłam się/ dodzwoniłem się w sprawie najlepszego audytu w Polsce?”. Czekam z niecierpliwością. Niecierpliwość, to jedyna moja wada.