Dlaczego my?

 

Dlaczego Instytut Studiów Podatkowych – Audyt jest znany i doceniany za audyty?

Corocznie zlecanych jest tysiące usług badania i przeglądów sprawozdań finansowych. Kierownictwo każdej firmy musi mieć pewność, że w kolejny rok wchodzi z czystym bilansem otwarcia, a prezentowane wyniki są wiarygodne i wolne od istotnych zniekształceń.
ISP-Audyt Modzelewski wypełnia wszystkie kryteria ustawowe, wykonuje swoją pracę według standardów międzynarodowych, dysponuje elitą fachowców. Opieramy się również na utrzymaniu wysokich wewnętrznych standardów, które gwarantują wysoki poziom badań. Nasi biegli rewidenci, asystenci i aplikanci niezmiennie się doszkalają, a poprzez nowe audyty zdobywają coraz głębszą wiedzę. Posiadamy doświadczenie w bardzo wielu branżach, spółkach średnich i dużych również państwowych podmiotach. Jesteśmy obecnie na terenie całej Polski. 

Naszą przewagą jest:

  • Wsparcie całego zespołu czyli doradców podatkowych i prawników, którzy corocznie zdobywają uznanie w ogólnopolskich rankingach.
  • Obecność w trakcie badania. Każdy klient ma pewność, że biegłego rewidenta spotka w trakcie badania, a nie tylko pierwszego i ostatniego dnia na tzw. uściśnięcie ręki.

 

Co nas wyróżnia?

Nasze prace koncentrują się wokół rozpoznanych ryzyk. Mogą one dotyczyć procesów i procedur kontroli wewnętrznej, systemów informatycznych, płynności finansowej, zagadnień prawnych czy kwestii podatkowych, ale również szeroko rozumianego ?compliance?.
Renoma Instytutu Studiów Podatkowych ? Audyt sprawia, że z naszych usług korzystają wszystkie branże ? zarówna produkcyjna jak i usługowa. Jesteśmy w stanie sprawnie dotrzeć w dowolne miejsce w Polsce.
Na hasło ?Modzelewski? wszyscy kojarzą nas z podatkami. Ale należy dodać, że wykonujemy również audyty projektów unijnych, przeglądy systemów kontroli, pogłębione analizy prawne i finansowe. Nie stanowią dla nas tajemnicy zarówno ceny transferowe, przekształcenia spółek, ich wycena, analiza procesów i procedur.

Nie piszemy raportów na półkę. Na zakończenie każdego projektu nasz klient zawsze otrzymuje wartość dodaną którą jest wielowymiarowe spojrzenie na problem którym się zajmowaliśmy.
Jeszcze jeden wyróżnik o którym należy wspomnieć. Jest nim ?balance?. Chodzi o balance pomiędzy ceną a wartością świadczonych usług. Chcemy przez to powiedzieć, że zakres naszych prac nie różni się zasadniczo od tego, co oferuje tzw. ?wielka czwórka?, mówimy tym samym językiem, ale ? jak głoszą niektóre reklamy ? ?cena netto, to u nas cena brutto?.