Biuro rachunkowe Audyt Sp. z o.o.

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy – Audyt Sp. z o.o. to profesjonalne biuro rachunkowe oferujące usługi księgowe oraz obsługę kadrowo-płacową mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Zapewniamy kompleksową obsługę przedsiębiorstw reprezentujących różne sektory biznesu – od szerokorozumianej branży usługowej, po przedsiębiorstwa przemysłowe i branżę produkcyjną.

Usługi księgowe – oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb

Dobre biuro księgowe powinno odpowiadać na rzeczywiste potrzeby i oczekiwania swoich klientów. Dlatego Biuro rachunkowe Audyt Sp. z o.o. każdorazowo dostosowuje ofertę oraz zakres świadczonych usług do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa. Pomaga nam w tym wiedza oraz wieloletnie doświadczenie, na bazie którego projektujemy nieszablonowe rozwiązania mniej i bardziej złożonych problemów.

W zależności od potrzeb oraz oczekiwań, a także bieżącej sytuacji rachunkowo-księgowej i kadrowej Naszych Klientów możemy zaproponować:

 

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Doradztwo podatkowe

Obsługę kadrowo-płacową

Usługa skierowana do wszystkich przedsiębiorców, którzy na mocy obowiązujących przepisów prawa są zobowiązani do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Oferujemy pełne prowadzenie ksiąg rachunkowych. Usługa dostępna jako usługa odrębna lub w ramach kompleksowej obsługi rachunkowej przedsiębiorstwa.

Doradztwo podatkowe to szereg pomniejszych usług, które mają na celu udzielenie Klientowi rzetelnej porady w zakresie rozliczania podatkowego firmy. Usługę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców poszukujących profesjonalnego wsparcia w dziedzinie podatków. W ramach usługi realizujemy także audyty mające na celu weryfikację sytuacji podatkowej firmy oraz prawidłowości dotychczasowych rozliczeń podatkowych.

Obsługa kadrowo-płacowa obejmuje szereg zadań związanych z obsługą oraz zarządzaniem sprawami kadrowymi i płacami w przedsiębiorstwie. Usługę w szczególności kierujemy do małych i średnich firm, w przypadku których prowadzenie Działu Kadrowo-Płacowego jest nieopłacalne. Usługa dostępna jako usługa odrębna lub w ramach kompleksowej obsługi przedsiębiorstwa.

 

Oferta dla Klientów spoza Warszawy

Usługi księgowe należą do grupy usług wymagających zaufania. A w tym celu ważny jest osobisty kontakt przedstawiciela biura rachunkowego ze zleceniodawcą. Z tego też powodu Biuro rachunkowe Audyt Sp. z o.o. nie świadczy swoich usług zdalnie – chcemy, żeby nasi Klienci mieli do nas bezpośredni dostęp, a w razie potrzeby mogli nas odwiedzić w siedzibie Biura.

Biuro rachunkowe Audyt Sp. z o.o. posiada oddziały w Warszawie, Katowicach, Krakowie oraz Poznaniu. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy przedsiębiorców z wyżej wymienionych miast oraz ich okolic.