Biegłych rewidentów

10 maja, 2015 3:15 pm

Kategorie:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prowadzenie projektów audytorskich w spółkach o różnym profilu działania.
  • Nadzór nad podległym zespołem pracowników.
  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymanie relacji z klientami.
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług zespołu audytorów zgodnie z obowiązującymi standardami i terminami realizacji.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnienia Biegłego Rewidenta,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Managera Projektów Audytorskich,
  • Praktyczna znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego,
  • Poczucie obowiązku, konsekwencji w działaniu,
  • Dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe),
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy z klientem i zespołem,
  • Prawo jazdy kat. B (będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • Możliwość awansu,
  • Szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe.

Aplikacje w języku polskim zawierające CV z zaznaczoną w temacie nazwą stanowiska prosimy przesłać do:

rekrutacja-kadry@isp-modzelewski.pl

ZAPRASZAMY – dołącz do zespołu Grupy ISP.