Biegły rewident – współpracujący

4 lipca, 2023 7:05 pm

Kategorie:

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy Grupą Kapitałową, jedną z największych firm doradczych w Polsce,  od kilkudziesięciu lat utrzymującą czołową pozycję na polskim rynku. Zajmujemy  się doradztwem podatkowym, prawnym, badaniem sprawozdań finansowych oraz outsourcingiem finansowo ? księgowym.
Jako firma doradcza otrzymujemy liczne nagrody i wyróżnienia.
Nasz zespół to kadra licząca ponad 180 osób.

Wiemy, jak ważne są nowe wyzwania zawodowe, przy zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Staramy się zapewnić takie warunki pracy, aby rozwój zawodowy był motywacją do rozwoju wraz z firmą, z zachowaniem równowagi potrzeb w  życiu osobistym i zawodowym. Jeżeli chcesz się rozwijać, to nasza firma jest właśnie tym miejscem.

W związku z realizacją nowych projektów, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem, organizowanie, nadzorowanie i koordynowanie procesu badań i przeglądów sprawozdań finansowych oraz innych zleceń audytorskich,
  • prowadzenie projektów z zakresu analizy sprawozdań finansowych przedsiębiorstw będących przedmiotem audytu,
  • badanie i przeglądy sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz MSR,
  • badanie i przeglądy sprawozdań finansowych spółek i grup kapitałowych, w tym Jednostek Zainteresowania Publicznego,
  • analiza czynników ryzyka uzyskanych na poziomie kontroli badanych sprawozdań finansowych, w tym analiza ryzyka działalności firm,
  • analiza obszarów działalności przedsiębiorstw,
  • kontrola nad dokumentacją badania oraz projektami audytorskimi,
  • podpisywanie opinii i raportów z badania oraz innych usług audytorskich,
  • wsparcie merytoryczne dla podległych pracowników,
  • przeglądy ksiąg rachunkowych oraz doradztwo rachunkowe,
  • budowanie relacji z klientami,
  • planowanie pracy własnej oraz delegowanie zadań asystenckich.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • uprawnienia Biegłego Rewidenta,
  • praktyczna znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej,
  • doświadczenie zawodowe min.3-letnie w samodzielnym przeprowadzaniu badań i przeglądów sprawozdań finansowych,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • umiejętność analitycznego myślenia,  argumentowania wniosków oraz rozwiązywania złożonych problemów,
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość na współpracę z  klientem,
  • odpowiedzialność za terminowość prowadzonych projektów,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • utrzymywanie wysokiego poziomu jakości pracy oraz kierowanie się etyką zawodową,
  • gotowość do podroży służbowych (prawo jazdy kat B mile widziane),
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • uczestnictwo w różnorodnych projektach,
  • stałą i stabilną współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę B2B,
  • szkolenia wewnętrzne, organizowane przez Grupę, wspomagające realizację projektów,
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez ciekawe projekty,
  • możliwość bezpośredniej współpracy z doradcami podatkowymi i radcami prawnymi,
  • możliwość współpracy z największymi podmiotami z różnych branż gospodarki oraz klientami międzynarodowymi
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • prywatna opieka medyczna, wyjazdy i spotkania integracyjne,
  • zdobycie umiejętności i kwalifikacji w zakresie finansów oraz doświadczenia w renomowanej Firmie, o rozpoznawanej marce należącej do czołówki firm audytorskich,
  • możliwość budowania własnej marki w Grupie ISP-Modzelewski (m.in. publikacje w biuletynie, Serwisie Doradztwa Podatkowego).

Zapraszamy do zdobywania  doświadczenia  w gronie profesjonalistów oraz wspólnego umacniania marki spółki.

Aplikacje w języku polskim prosimy przesłać na adres: rekrutacja-kadry@isp-modzelewski.pl