Młodsza księgowa / księgowa

23 stycznia, 2024 12:39 pm

Kategorie:

Jesteśmy Grupą Kapitałową, jedną z największych firm doradczych w Polsce,  od kilkunastu  lat utrzymującą czołową pozycję na polskim rynku. Zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym, badaniem sprawozdań finansowych oraz outsourcingiem finansowo – księgowym.
Jako firma doradcza otrzymujemy liczne nagrody i wyróżnienia.

Nasz zespół to kadra licząca ponad 180 osób.

Jeżeli pragniesz rozpocząć swoją ścieżkę zawodową od intensywnej nauki i rozwoju, zapraszamy do Nas.

Dołącz do doświadczonego zespołu.

Wiemy, jak ważne są nowe wyzwania zawodowe, przy zachowaniu równowagi pomiędzy pracą
a życiem prywatnym. Staramy się zapewnić takie warunki pracy, aby rozwój zawodowy był motywacją do rozwoju wraz z Firmą, z zachowaniem równowagi potrzeb w  życiu osobistym
i zawodowym. Jeżeli chcesz się rozwijać, to nasza firma jest właśnie tym miejscem.

W związku z realizacją nowych projektów, prowadzimy rekrutację na stanowisko :

Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • wprowadzanie danych do systemu finansowego,
  • weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych w KPiR oraz KH,
  • uzgadnianie odrębnych ewidencji księgowych np. rozrachunki, środki trwałe,
  • pomoc przy przygotowywaniu raportów dla Klientów,
  • pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych,
  • archiwizowanie dokumentów,
  • asysta podczas audytów i kontroli podatkowych.
  • doświadczenia w księgowaniu dokumentów (faktur zakupu, sprzedaży, magazynu, WB, RMK i innych),
  • część etatu – praca na miejscu u klienta z branży hotelarsko/gastronomicznej pod Warszawą.

Oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy w dziale księgowości (najchętniej w biurze rachunkowym),
  • podstawowej znajomości zasad księgowych oraz przepisów podatku dochodowego od osób fizycznych,  prawnych i VAT,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office (zwłaszcza Excela),
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • rzetelności, dokładności i odpowiedzialności,
  • znajomości programu Symfonia
  • prawa jazdy kategorii B

Pozostałe wymagania:

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • znajomości języka angielskiego lub jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych;
  • wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • pracę w firmie zajmującej czołowe miejsca w ogólnopolskich branżowych rankingach,
  • pracę w gronie Biegłych Rewidentów, Radców Prawnych, Doradców Podatkowych,
  • satysfakcjonujące i motywujące wynagrodzenie,
  • stałe comiesięczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • dodatkowe benefity (pakiet medyczny i inne),
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę  lub umowę  zlecenia.

Zapraszamy do zdobywania doświadczenia w gronie profesjonalistów oraz wspólnego umacniania marki spółki.

Aplikacje w języku polskim prosimy przesłać na adres:

rekrutacja-kadry@isp-modzelewski.pl

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: „Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Studiów Podatkowych – Audyt   na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych., w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do Firmy”.