Specjalista ds. kadr i płac

14 lutego, 2022 12:51 pm

Kategorie:

Miejsce pracy:  Warszawa

W związku z realizacją nowych projektów, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • koordynacja całości procesów kadrowo-płacowych we współpracy z obsługiwanymi podmiotami,
  • obsługa płacowa obsługiwanych podmiotów oraz współpraca z Zarządami obsługiwanych podmiotów,
  • sporządzanie umów o pracę i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem obsługiwanych podmiotów,
  • sporządzanie i przekazywanie zgłoszeń, deklaracji ZUS oraz innych dokumentów związanych z ubezpieczeniami społecznymi,
  • ewidencja czasu pracy pracowników (m.in.: rozliczanie czasu pracy, godzin nadliczbowych, urlopów, naliczanie wynagrodzeń),
  • sporządzanie list płac,
  • sporządzanie sprawozdań i deklaracji ZUS, US, PFRON, GUS,
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących zatrudnienia i płac,
  • przygotowywanie oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • bieżące monitorowanie i wdrażanie zmian w przepisach prawa pracy,
  • tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby Zarządu Spółki,
  • współpraca z urzędami i organami kontroli,
  • tworzenie i aktualizacja regulaminów wewnętrznych,
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • współpraca w zakresie zarządzania benefitami pracowniczymi,
  • rozwiązywanie bieżących spraw pracowników w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych.
  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby zarządcze obsługiwanych podmiotów,
  • bieżącą współpracę z Zarządami obsługiwanych podmiotów,
  • stała współpraca z Doradcami Podatkowymi , Biegłymi Rewidentami, Radcą Prawnym

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobrej znajomości przepisów dotyczących prawa pracy, podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych,
  • dobręj znajomości nowoczesnych programów kadrowo ? płacowych a w szczególności Enova 365,
  • doświadczenia we wdrażaniu nowoczesnych systemów informatycznych w zakresie płac i kadr,
  • doświadczenia w prowadzeniu ksiąg handlowych ? mile widziane,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi MS Office, w szczególności Excel,
  • pracy pod presją czasu oraz w środowisku zmiany,
  • samodzielności i elastyczność w działaniu,
  • umiejętności samodzielnego organizowania pracy,
  • wysokiej kultury osobistej, uczciwości i dyskrecji,
  • znajomości języka angielskiego.

W zamian za profesjonalną pracę i zaangażowanie oferujemy:

  • dobra znajomość nowoczesnych programów kadrowo – płacowych
  • najomość języka angielskiego.

  • pracę w firmie zajmującej w rankingach w Polsce czołowe miejsca,
  • pracę w gronie Biegłych Rewidentów, Radców Prawnych, Doradców Podatkowych,
  • satysfakcjonujące i motywujące wynagrodzenie,
  • stałe comiesięczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • dodatkowe benefity ( pakiet medyczny Enelmed i inne)
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę, dla zainteresowanych ? umowa o współpracy lub zlecenia.

Aplikacje w języku polskim prosimy przesłać na adres: rekrutacja-kadry@isp-modzelewski.pl