Usługi Księgowo – Płacowe

ISP- Audyt w swojej wieloletniej tradycji oprócz działalności związanej z audytami finansowymi , od wielu lat zapewnia kompleksową usługę finansowo ? księgową i kadrowo ? płacową. Usługi księgowo-płacowe świadczymy na najwyższym poziomie, zapewniając kompleksową obsługę przedsiębiorstw niezależnie od reprezentowanej branży.

 outsourcinffigksiegowy  funkconalno-kadro-placo1  finansoksiego

Usługi księgowo płacowe ISP-Audyt dostępne są w różnych wariantach, które każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań przedsiębiorstwa oferując kompleksową obsługę księgowo-płacową lub wyłącznie księgową lub obsługę kadrowo-płacową.

W celu uzyskania informacji na temat kosztów obsługi Państwa Firmy prosimy o kontakt z właściwym oddziałem.
W celu otrzymania oferty wraz z ceną wybranej przez Państwa usługi prosimy o wypełnienie poniższej karty informacyjnej i przesłanie jej faxem lub e-mailem.

Karta informacyjna

Outsourcing usług

Outsourcing to przeniesienie pewnych kompetencji na zewnętrzne podmioty.

ISP ? AUDYT sprawi, że możecie Państwo skupić się na kluczowych dla przedsiębiorstwa zagadnieniach.

Outsourcing nie jest tematem nowym, za jego koncepcją ma stać sam Henry Ford. Legendarny założyciel koncernu motoryzacyjnego miał powiedzieć:

?Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my?.

Nie bez przyczyny to właśnie w branży motoryzacyjnej model ten został zastosowany po raz pierwszy. Dziś w ramach outsourcingu dostępnych jest wiele usług, w tym profesjonalne usługi księgowo płacowe, z których mogą skorzystać zarówno mali i średni przedsiębiorcy, jak i duże firmy.

Korzyści z outsourcingu

Podstawową korzyścią dla firmy korzystającej z outsourcingowych usług jest redukcja kosztów.

Decydując się na zewnętrzną usługę unikacie konieczności inwestowania we własną infrastrukturę.

Firma nie musi trwale angażować swojego kapitału w sferę obsługiwaną przez outsourcing.

Zaoszczędzone w ten sposób środki możecie przekazać na realizację zadań wykonywanych przez waszych własnych pracownikach, wykonujących działalność podstawową w przedsiębiorstwie.

W ISP ? AUDYT zyskują Państwo dostęp do fachowców, którzy swoją wiedzą oraz kompetencjami niejednokrotnie przewyższają etatowych pracowników waszych organizacji.

W opinii wielu podmiotów współpracujących z ISP ? AUDYT outsourcing usług to:

  • możliwość realizacji usług na jeszcze wyższym poziomie
  • przekazanie obszaru pod działanie profesjonalnej firmy
  • możliwość skoncentrowania się na podstawowym, najważniejszym kierunku działalności i celach firmy.

Dodatkową zaletą korzystania z usług kadrowo-płacowych oferowanych przez ISP-Audyt jest gwarancja prawidłowości prowadzonej dokumentacji, dzięki czemu nasi klienci nie muszą się obawiać kontroli instytucji zewnętrznych.

Druga strona medalu – strach przed outsourcingiem

Taki model współpracy nie jest też pozbawiony wad i zagrożeń – które eliminujemy w zarodku.

ISP ? Audyt zapewnia, że posiada wystarczającą wiedzą na temat obsługiwanych przez nas firm, co powoduje łatwość w dostosowaniu się do każdej specyfiki działalności.

Outsourcing oferowany przez ISP-Audyt minimalizuje ryzyko wycieku poufnych danych, gdyż dostęp chroniony jest przez nowoczesny system zabezpieczeń.

Outsourcing świadczony przez ISP ? AUDYT zapewnia współpracę z wyspecjalizowanymi partnerami, co sprzyja uzyskaniu przez Państwa firmę przewagi na każdym rynku.

Więcej